תרומת ציוד מגן לבתי אבות וקשישים בישראל

גיוס כספים לרכישת ציוד מגן לאוכלוסיה בעלת הסיכון הגבוה ביותר - דיירי בתי האבות.  תעזרו לנו להציל את סבא וסבתא של כולנו!₪655
גוייסו
₪100,000
היעד

על הפרויקט

בעזרת תרומתכם, נוכל לרכוש ולתרום ציוד מגן לבתי האבות בישראל. שאיפתנו להגיע ל15 בתי אבות ברחבי ישראל.

בימים אלו, אנו נחשפים למלחמה חדשה של המבוגרים על חייהם בבתי האבות, מלחמה שאת סופה ותוצאותיה אנחנו רואים וחווים בשבועות האחרונים. 

צוותי בתי האבות עושים כל שביכולתם על מנת לשמור על חיי המבוגרים שגרים שם. בעקבות מצב זה וביתר שאת, בגלל אי ההיענות הגדולה מצד הממשלה והוואקום הקיים, החלטתי להרים את הכפפה ולעשות מעשה! 

אני אסף דובינסקי, בן 23 מחיפה. סטודנט למשפטים וממשל במרכז הבינתחומי הרצליה. בעקבות המצב העצוב והמתסכל כלפי בתי האבות בישראל, לא יכולתי להישאר אדיש ואני קורא לכם לקחת חלק מפרויקט לאומי בעל רווח חברתי שאין כדוגמתו.

בעזרת חברים רבים ובשיתוף פעולה מלא עם עמותת לב אדום החלטנו לפעול למען השמירה וההגנה הראויה על המבוגרים לאור המצב המתסכל ולהגן על היקרים לנו מכל, שמשום מה, ולא ברור בכלל כיצד ומדוע? הוזנחו כל השנים, והפכו להיות ״החצר האחורית״ בחברה הישראלית מבלי לקבל את תשומת הלב הראויה והמגיעה להם. 

עמותת לב אדום פועלת משנת 2011 ולאחרונה, בעזרת אנשים טובים, הגענו לכדי שיתוף פעולה מלא.

בעזרת 50,000 ש״ח נוכל להגיע למעל 15 בתי אבות, לספק להם את הציוד הנדרש כגון מסכות, כפפות, ציוד מגן, ציוד סטרילי וסניטרי גם כן למען הגנה על המבוגרים החשובים לנו מכל. 

אני קורא לכם לתרום בקטנה ולעורר שינוי של ממש, שהרי הפתגם, ״אל תשליכני לעת זקנה״, אינו רק סיסמא, אלא חובתנו משכבר הימים. 

 כל תרומה באשר היא תתקבל בשמחה, באהבה ואף תראה את כוח ההמון הישראלי שיכול להירתם לכלל האוכלוסיה, ולמבוגרים שבבתי האבות בפרט. מטרתנו הינה לבצע רכש של ציוד מגן עבור בתי האבות בישראל, זוהי שעת דחק ולכן עלינו להירתם למשימה. 

תודה לכל תרומה באשר היא וכל דרך אשר תוביל להפצת היוזמה החשובה הזו.